100.YIL-ÇİĞDEM BOTOKS

blog yazısı ekle !

100.YIL-ÇİĞDEM BOTOKS

BİR KEZ GELDİĞİNİZ DÜNYADA KIRIŞIKLIKLAR İLE YAŞAMAYIN! – 100.YIL-ÇİĞDEM BOTOKS

Hayata bir kez geliyoruz ve gençlik tabi ki hayatın en güzel dönemi. Ancak geçen yılların etkisi ile ruhumuz yaşlanmasa da ne yazık ki yüzümüz yaşlanıyor, kırışıklıklar belirmeye başlıyor. Oysaki bir kez geldiğimiz dünyada kırışıklıklar ile yaşamak, genç ruhumuzu kırışıklıklar ile gölgelemek zorunda değiliz. Ankara'da botoks yaptırarak kırışıklıklardan kurtulma ve ruhumuzun gençliğini yüzümüzün gençliği ile taçlandırma şansına sahibiz artık.
Botoks hangi bölgelere uygulanıyor?

Öncelikle şunu bilmelisiniz ki botoks bir tedavi ve yalnızca doktorlar tarafından uygulanabiliyor. İşte Botoksun uygulandığı bölgeler:

  • Kaşların arasındaki çizgiler
  • Ağız (dudak) çevresinde bulunan çizgiler
  • Göz çevresi çizgileri
  • Boyundaki çizgiler
  • Alında bulunan yatay çizgiler

Gördüğünüz gibi botoks ile yüzünüzdeki ve boynunuzdaki yaşlılık belirtisi olan çizgilerden kurtulmanız mümkün.Nerede yaptırmalı?

Botoks ile kırışıklıklarınızdan kurtulmak istiyor ama nerede yaptırabileceğinizi bilmiyorsanız hemen söyleyelim; tabi ki 100.Yıl-Çiğdem polikliniklerinde. Hemen gelin ve botoks uygulaması yaptırarak gençliğe kavuşun, unutmayın hayata bir kez geldiniz ve o hayatı kırışıklıklar ile yaşamak zorunda değilsiniz!