MALTEPE AMELİYATSIZ YÜZ GERME

blog yazısı ekle !

MALTEPE AMELİYATSIZ YÜZ GERME

GENÇLEŞMEK İÇİN DAHA FAZLA BEKLEMEYİN! – MALTEPE AMELİYATSIZ YÜZ GERME

Bir kadın için aynaya bakıp da yüzündeki sarkmalar ile kırışıklıklar ve çizgiler ile karşılaştığı ilk gün yaşlılık kabusu başlar. Ama çoğumuz bu kabustan uyanmak için bile olsa ameliyat olmayı göze alamayız ya da hep erteleriz kırışıklıklardan kurtulacağımız günü. Oysaki artık Ankara'da ameliyatsız yüz germe yöntemi ile ameliyat olmada, acı çekmeden kolayca gergin bir cilde sahip olmak mümkün. Yani artık yaşlılık belirtilerinden kurtulacağımız günü ertelememize gerek yok.Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

devamını oku... Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara


Seanslar 25 dakika kadar sürüyor

Ameliyatsız yüz germe seansları ortalama olarak 20-25 dakika kadar sürüyor ve yine ortalama olarak 4-6 seans uygulama istenilen sonuca ulaşmak için yeterli oluyor. Her seans arasında 10-14 gün ara veriliyor ve senede bir kes tekrar uygulama yaptırmak cildin gerginliğini korumasını sağlıyor.

Maltepe polikliniklerinde ameliyatsız yüz germe yapılıyor

Maltepe polikliniklerinde ameliyatsız yüz germe yöntemi uygulanıyor. Yani siz de gelip ameliyatsız yüz germe seanslarına başlayabilir ve genç bir görünüme kavuşarak hayatınızı daha uzun süre genç bir ruhla yaşayabilirsiniz.