PRP CİLT GENÇLEŞTİRME TUNALI-KAVAKLIDERE

blog yazısı ekle !

PRP CİLT GENÇLEŞTİRME TUNALI-KAVAKLIDERE

İÇTEN GELEN GENÇLİK – PRP CİLT GENÇLEŞTİRME TUNALI-KAVAKLIDERE

Son yıllarda gençlik denilince akla gelen ilk uygulamalardan biri PRP cilt gençleştirme. Güzellik dünyasına ışın hızıyla giren bu muhteşem uygulama ile kimyasal içerikli ürünler değil kişinin kendi kanından elde edilen serum ile gençlik geri kazandırılıyor. Yani PRP cilt gençleştirme hem çok etkili hem de tamamen zararsız bir yöntem ve bu denli popüler olmasını da bu iki eşsiz özelliğine borçlu.Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

devamını oku... Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara


PRP ne demek?

PRP İngilizce Platelet Rich Plazma sözcüklerinin baş harflerinin kısaltması ve dilimizdeki anlamı Platelet-Trombosit Yönünden Zenginleştirilmiş Plazma. RP cilt gençleştirmenin mantığı kişinin kendi kanından bir serum elde etmek ve bu serumu gençleştirilecek bölgeye enjekte ederek cildin kendini yenilemesini dolayısıyla gençleşmesini sağlamak şeklinde özetlenebilir. Yani PRP ile içinizde saklı olan genlik serumu ile gençleşeceksiniz.

Üstelik sadece yüz için değil farklı bölgelerde de kullanılıyor

Üstelik PRP cilt gençleştirme sadece yüzde değil dekolte, boyun ve ellerin üzerindeki yaşlılık belirtilerinin ortadan kaldırılmasında da kullanılıyor. Hemen Tunalı-Kavaklıdere polikliniklerine gelin ve PRP cilt gençleştirme mucizesi ile içinizde saklı olan gençliği serbest bırakın!