BAHÇELİEVLER-EMEK AMELİYATSIZ YÜZ GERME

blog yazısı ekle !

BAHÇELİEVLER-EMEK AMELİYATSIZ YÜZ GERME

GENÇLEŞMEDE AMELİYATSIZ YÜZ GERME DÖNEMİ – BAHÇELİEVLER-EMEK AMELİYATSIZ YÜZ GERME

Son zamanlarda medikal estetik uygulamaları içinde gittikçe popülerleşen ameliyatsız yüz germe biz kadınlara ameliyat olmadan, acı çekmeden üstelik oldukça kısa sürede gergin bir cilde, genç bir görünüme kavuşma şansı sunuyor. Artık Ankara'da da uygulanan ameliyatsız yüz germe ile hem cildi gençleştirip hem de bu gençliği uzun süre koruyabilmek mümkün.Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

devamını oku... Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara


Acı hissi yok!

Ameliyatsız yüz germe cihazı kesinlikle hiç acı vermiyor ve her seans ortalama olarak sadece 20-25 dakika kadar zaman alıyor. Seanslar arasında 10-14 gün ara verilirken istenilen sonuca ulaşmak yani cildin gerilmesi için toplam 4-6 seans yeterli oluyor. Yani ameliyatsız yüz germe hem acısız, hem kısa sürede hem de etkili şekilde gençleşmeyi sağlıyor.

Senede bir kez tekrarlama gerginliği korumak için yeterli

Bahçelievler-Emek polikliniklerine gelerek 4-6 seans arasında uygulama ile cildinizi gerginleştirin ve senede sadece bir kez tekrarlatarak cildinizin gergin, genç görünümünü koruyun. İşte hayatınızı daha uzun yıllar boyunca genç görüntünüz ile ve keyifle yaşamanız bu denli kolay.