KIZILAY BOTOKS

blog yazısı ekle !

KIZILAY BOTOKS

KEMERLERİNİZİ BAĞLAYIN VE GENÇLEŞMEYE HAZIR OLUN! – KIZILAY BOTOKS

Yaşlılık belirtileri aynaya her baktığınızda sizi rahatsız mı ediyor? Eski genç göründüğünüz günleri özlemle mi anıyorsunuz? Yanıtınız evetse hemen kemerlerinizi bağlayın ve botoks ile gençlik günlerinize doğru uçmaya hazır olun! Ankara'da botoks yaptırarak yaşlılık belirtilerinden kurtulun ve aynadaki yansımanızı tekrar sevmeye başlayın.Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

devamını oku... Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara


Botoksun etkisi kalıcı değildir

Botoks ile ilgili en sık dile getirilen 2 iddia bu uygulamanın felce neden olduğu ve etkisinin kalıcı olduğu. Oysaki bu iki iddia da gerçeği yansıtmıyor. Zira botoks ne felç yapıyor ne de etkisi sonsuza kadar sürüyor. Keşke sürseydi tabi, âmâ Botoksun etkisi ortalama olarak 6-9 ay arasında geçiyor ve tekrar uygulama yaptırmak gerekiyor.

Gençleşmenize bir adım kaldı!

Gençleşmeniz ve eskisi kadar hatta çok daha güzel görünmeniz için sadece bir adım kaldı. Hemen o adımı atın ve Kızılay polikliniklerine gelerek uzman doktorlara botoks uygulaması yaptırarak mükemmel görünmeye başlayın ve aynaya her baktığınızda hayal kırıklığı ile değil harika bir yansıma ile karşılaşın.