PRP CİLT GENÇLEŞTİRME KIZILAY

blog yazısı ekle !

PRP CİLT GENÇLEŞTİRME KIZILAY

GENÇLİK İÇİNİZDE SAKLI – PRP CİLT GENÇLEŞTİRME KIZILAY

Son yıllarda hem tıp hem de teknoloji alanında yaşanan baş döndürücü gelişmeler hayatın her alanı ile birlikte güzellik alanında da etkisini hissettiriyor ve biz kadınların en büyük bu iki tutkumuz ile aramızdaki tüm engelleri kaldırıyor. PRP cilt gençleştirme de sadece 15 yıldır var olan ve ülkemizde de oldukça yeni uygulanmaya başlayan mucizevi bir yöntem.Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

devamını oku... Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara


PRP sadece yüz bölgesine uygulanmıyor

PRP cilt gençleştirme denilince çoğumuzun aklına yüz bölgesi geliyor, evet PRP yüz bölgesinde kullanılıyor ancak kullanım alanı yalnızca yüz ile sınırlı değil. RP cilt gençleştirme yöntemi ile yüzün yanı sıra boyun, dekolte bölgeleri ile ellerin üzerindeki yaşlılık belirtileri de ortadan kaldırılıyor. Yani PRP cilt gençleştirme ile yaşlılık izleri vücudun neredeyse her yerinden siliniyor.

PRP cilt gençleştirme için hazır mısınız?

Yılların yüzünüzde, boynunuzda, ellerinizde ve dekolte bölgenizde oluşturduğu yaşlılık belirtilerinden kurtulup gençleşmeye hazırsanız Kızılay poliklinikleri sizleri bekliyor. Daha fazla zaman kaybetmeden gelin ve gençliğe hemen kavuşun!